Aden Radio është një jetojnë radio transmetimit online në Aden, Jemeni. Aden Radio luan gamë të ndryshme të muzikës. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Aden Radio adresa e internetit zyrtare është www.adenradio.net
Aden Radio
Play Button
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Arabic : Aden Radio ]