top logo

Radio Riki transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Riki transmeton prodhime të ndryshme lokale. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban siç Lajme, Diskutim, Kulturë.

Radio Riki adresa faqen zyrtare është radioriki.com

Radio Riki
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Riki ]