Radio Emanuel është një ministri e fuqishme për të humbur. Qëllimi kryesor është që të zbulojë botën Jezu Krishti, i cili është burimi i jetës, e vetmja shpresë për shpëtim. Krishti i ka dhënë botës për shpëtimin. Ne viçit për të humbur, dhe ministria më e lartë është për të gjetur ata. Radio Emanuel adresa faqen zyrtare është emanuelradio.net
Radio Emanuel
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Emanuel ]