CMR Nashville

Info koment Stacione raport
CMR Nashville përmban kombinimin më të mirë të vendit të muzikës nga mbi 26 prezantuesit nga e gjithë bota. Ne krenohemi në duke mbuluar të gjitha stilet e Country Muzikë dhe pasqyrojnë popullaritet nga pjesë të ndryshme të botës me programet nga studiot tona në SHBA, Angli, Ireland, Canada, Australia, Germany, France, Brazili dhe Skoci. CMR Nashville adresa website zyrtar është cmrnashville.com

Vend: Alabama

Zhanret: / / /

loading...

Popular Stations