Lavdërim 105.2 Radio transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Lavdërim 105.2 Radio transmeton prodhime të ndryshme lokale. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Lavdërim 105.2 Radio adresa e internetit zyrtare është praise105-2radio.com

Lavdërim 105.2 Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Zimbabwe : Lavdërim 105.2 Radio ]

 

Popular Zimbabwe Radio:


Afro Zim Radio

Afro Zim Radio