RADIO SINTONIA YV jemi një grup i njerëzve me DIFRUTAMOS ndarjen e saj muzikore në TY Botërore të bënte me dëgjuesit tanë të cilët janë RADIO SINTONIA YV lejojnë këtë. DJ-DJ-GAVILAN001 Tere DASHURIA nga Spanja Albacete Caracas dhe nga DJ NË Maximo Duende LO
RADIO SINTONIA YV official website address is www.radiosintoniayv.blogspot.com

RADIO SINTONIA YV
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : RADIO SINTONIA YV ]