Radio La Verdad është një spanjisht radio online jetojnë në Barquisimeto, Venezuela. Radio transmetuar të vërtetën 24 orë program të jetojnë në internet. Radio La Verdad janë të angazhuar për të promovuar Barquisimeto, Venezuela Kultura, Muzikë, Lajm, dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.

Radio La Verdad adresa faqen zyrtare është www.radiolaverdad.com

Radio vërteta
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : Radio vërteta ]