La Romantica 98.9 FM transmetimi jetojnë nga Venezuela. La Romantica 98.9 FM transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. La Romantica 98.9 FM streaming muzikë dhe programet si në internet. La Romantica 98.9 FM është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

La Romantica 98.9 FM adresa e internetit është www.globalhost.com.ve

La Romantica 98.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : La Romantica 98.9 FM ]