La Romantica 98.7 FM gives twenty four hour (24orë) përzierje e një klasifikimeve pak dhe stilet e muzikës. The station plays all the music you adore while endeavoring to stay aware of the longings of its audience members.

La Romantica 98.7 FM adresa website zyrtar është lorini.net

La Romantica 98.7 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : La Romantica 98.7 FM ]