Nxehtë 98.5 FM janë një stacion radio që transmeton më shumë hits dhe këngë dëgjuar në Venezuelë. Programi ynë është i fokusuar në argëtim dhe informacion ditës, çdo ditë ne të lidhur me qindra njerëz të cilët identifikohen me stilin tonë dhe kanë mbetur në simfoni të vazhdueshëm. Struktura Programi ynë është projektuar për të kënaqur shijen diskriminues të segmentit YOUNG-rritur të të dy gjinive, vjeç 15 në 60, dhe objektivi ABCD.

Nxehtë 98.5 FM adresa website zyrtar është caliente985fm.com.ve

Nxehtë 98.5 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : Nxehtë 98.5 FM ]