Nëse ju nuk mund të dëgjoni ju lutem shkarkoni plugin tuaj nga këtu.
Zona 104.5 FM është drejtuar vullnetar, jo për radio stacionin fitimprurëse e angazhuar për mbajtjen e komunitetit informohen mbi çështjet lokale dhe globale, duke paraqitur muzikë dhe informacion nuk disponohet në mediat e tjera në këtë fushë, dhe në krijimin dhe mbajtjen e një frymë pozitive në komunitet. Zona 104.5 FM web zyrtar adresa është www.1045thezone.com
The Zone 104.5 FM
speakermusicspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...
Voto për The Zone 104.5 FM:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nr Megjithatë Voto)
Loading ...Ngarkim ...

Na dërgoni problemi juaj


[ SHBA : Zona 104.5 FM ]