Wsps Fm transmetuar në internet 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Wsps Fm ju sjell zërat miqësore e komunitetit plus një gamë të gjerë të muzikës, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, Ata gjithashtu kanë programe për komunitetet etnike SHBA, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Wsps Fm adresa faqen zyrtare është wsps.sps.edu
Wsps Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Wsps Fm ]