top logo

WLJS 91.9 FM is a non-earnings nearby radio station staffed and run completely with the aid of the communique branch college students of Jacksonville state college. we’re adding the flagship station for the Gamecock sports community! name us to live at 256-782-5592 for prizes, requests, dhe më shumë! go to us at Self corridor to apply to be a volunteer DJ!

WLJS 91.9 FM adresa e internetit është 919wljs.webs.com

WLJS 91.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : WLJS 91.9 FM ]