Urban Soul Radio broadcasts both USA and international music that varies too from genre to genre. Edhe pse zhanër i tyre kryesor i zgjedhjes është Pop dhe Rock, por ata nuk kanë asnjë problem duke luajtur këngë nga zhanret si hip hop, urban, r n b etj. Urban Soul Radio main vision is to play what their listeners will listen or if saying the other way what their listeners would like to listen.

Urban Soul Radio website address is www.urbansoulradio.com

Urban Soul Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Urban Soul Radio ]