top logo

Radio Vizioni Nouvelle është një stacion radio në internet për të jetuar Komuniteti haitian në Florida. Radio është 24 orë jetojnë transmetimin nga Florida, por është i përkushtuar për të transmetuar programe të lajmeve të bazuara në lidhje me Haiti dhe zona perreth saj. Së bashku me lajmet Radio Vizioni Nouvelle gjithashtu luan një msuic Haitit shumë.
Radio Vizioni Nouvelle adresa faqen zyrtare është www.radiovisionmedia.com

Radio Vizioni Nouvelle
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Radio Vizioni Nouvelle ]