Jashtë Tagalogisht Radio është shërbyer Filipinet në të gjithë botën 24/7 Non Stop. Me këtë radio dëgjuesit dhe Filipinet aho janë jashtë vendit mund të merrni shije dhe përvojë Filipinet muzikën më të mirë. Radio është menduar për popullin e Filipineve që jetojnë jashtë vendit.
Jashtë Tagalogisht Radio adresa e internetit zyrtare është www.overseasfilradio.wix.com

Jashtë Tagalogisht Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Jashtë Tagalogisht Radio ]