Nextgen Fm broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Nextgen Fmbrings to their listeners the friendly voices of their community plus a wide range of musical programs based on their local music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. As a community driven station, They also have programs for their communities including sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Nextgen Fm official website address is www.nextgenfmradio.com

NextGen Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : NextGen Fm ]