JZ 94.5 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing R&B, Hip Hop, Gjendje e dëshpëruar, and Oldies music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. JZ 94.5 broadcasts to the greater Long Beach, US area and beyond.

JZ 94.5 Adresa e internetit është www.wjzd.com

JZ 94.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : JZ 94.5 ]