Playing mirë muzikën bazuar zhanër valle elektronike është natyra e kokës Radio. Një ndalesë e saj jo dhe përpjekje gjithnjë e në rritje për të sjellë muzikën e mediave përshtatshme valle elektronike për të gjithë dëgjuesit e tyre në të gjithë globin. Si shumica e këngëve të tyre janë ato ndërkombëtare aq Shef Radio është i arritshëm për të gjithë dëgjuesit të gjithë botën.
Kreu Radio adresa e internetit zyrtare është www.headfm.net

Kreu Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Kreu Radio ]