Big Box Radio do të jetë pjesë e promovimit të muzikës të madhe të cilësisë. Qëllimi i radios është që të promovojë muzikë të mirë në një mënyrë të madh që është arsyeja pse ata janë quajtur si Big Box Radio. Këtu dëgjuesit do të jetë në gjendje të gëzojnë disa nga kutia nxehta dhe të lartë godet muzikë pa ndonjë shtrembërim.
Big Box Radio adresa e internetit zyrtare është www.bigboxradio.net

Big Box Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Big Box Radio ]