Siglo XXI është një stacion radio muzikë. Transmeton Siglo XXI në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje e madhe e elektronike dhe Dance, Spanjisht Muzikë. Siglo XXI ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.
Siglo XXI adresa faqen zyrtare është www.agenda.org.uy/sigloXXI

Shekulli XXI
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Shekulli XXI ]