Radio Rural broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Radio Rural brings you the friendly voices of the community plus a wide range of Spanish music. Si një stacion të komunitetit, Thay also have programs for ethnic communities Uruguay, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Radio Rural official website address is www.cx4radiorural.com
Radio Rural
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Radio Rural ]