Movida Mix station mostly time play International, Vend, Shkëmb, Folk etj muzikë. Movida Mix live broadcasting from Uruguay. Movida Mix also play 24 orë lloj të ndryshme të zhanreve të muzikës. Live Match tune Movida Mix, mysafirët e futbollit, analitike s, komente dhe lajme. Movida Mix together with good music. Movida Mix official website address is movidamix.com
Movida Mix
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Movida Mix ]