FM Latina është muzikë vet dhe artet radio stacion. Transmetimet FM latina në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Latina FM ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.
FM Latina adresa faqen zyrtare është www.latinafm.com.uy

Latina FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Latina FM ]