Radio program with 15 vjet përvojë, the biggest maker of nostalgic individual parties Uruguay, is issued daily by Azul FM, 101.9 dhe 93.5 in Montevideo Punta del Este, leads, Nacho Rius.
Dias de Gloria official website address is www.diasdegloria.com
Ditë lavdi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Ditë lavdi ]