top logo
Retro FM broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Retro FM brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, They also have programs for ethnic communities Retro FM, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Retro FM official website address is www.retro.ua
Retro FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ukraine : Retro FM ]