Radyo Ekspres is a hit live online broadcasting music channel based on Antalya, Turqi. Radyo Ekspres plays different range of music genres like Top 40/Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Radio Express
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Radio Express ]