Radio 73 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Turkish Soul, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio 73 broadcasts to the greater Turkish area and beyond.

Radio 73 Adresa zyrtare e internetit është www.radyo73.com

Radio 73
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Radio 73 ]