Pal Station Dinle is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Pal Station Dinle broadcasts to the greater Turkish area and beyond.

Pal Station Dinle official website address is palfm.com.tr

Pal Station Dinle
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Pal Station Dinle ]