Karadenizin Sesi FM is a live online broadcasting music channel based on Istanbul, Turqi. Karadenizin Sesi FM plays music genres like Turkish Music. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Karadenizin Sesi FM official website address is www.karadenizinsesiradyosu.com
Black Sea Sound FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Black Sea Sound FM ]