Jest FM is the people’s Choice online radio and fm radio station. They are Playing Turkish Pop music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Jest FM broadcasts to the greater Adana, Zona e Turqisë dhe përtej. Jest FM broadcasting from Adana, Turqi.
Është FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Është FM ]