top logo

Avrasya turk transmetimi jetojnë nga Turqia. Avrasya Turk transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Avrasya Turk streaming muzikë dhe programet si në internet. Biznesit Eurasia turke 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Avrasya Turk adresa faqen zyrtare është www.avrasyaturk.com.tr

Euroaziatike Turku
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Euroaziatike Turku ]