Trya Radio radio që luan muzikë dhe paraqet informacion në të njëjtin vend. Kjo është një radio ku dëgjuesit do të gjeni disa përzgjedhje e madhe e muzikës urbane së bashku me muzikën tjetër shumë tërheqës zhanër popullor bazuar. Trya Radio është e përkryer për të shijuar muzikë dhe programe çështje bazuar lokale në të njëjtën kohë.
Trya Radio adresa e internetit zyrtare është www.trya.co.uk

Trya Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Trya Radio ]