Radio SKELLEFTEA është një kanal radio komunitet realizuar dhe transmetuar nga SKELLEFTEA. Radio SKELLEFTEA është në pronësi të komunitetit të dhënat radio Gold. Radio Sigurimi i një kanal për individët, grupet dhe çështjet. Transmeton një përzierje të ndryshme të muzikës, lajme dhe informacione lokale. Formati Muzika e radio stacionit mund të përshkruhet si nostalgji të përzier me të rejat e fundit për qëllime informative.
Radio Skelleftea official website address is www.goldtown.se
Radio SKELLEFTEA
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sweden : Radio SKELLEFTEA ]