top logo

Ceilon Radio është një stacion radio në internet ndodhet në Londër. Ceilon Radio gjerë më të fundit online lajme dhe stimulim së bashku me administratën lumë Ceilon Radio e cila përcjell projekte të jetojnë, për shembull, Takimet, jetojnë DJ dhe kështu me radhë.

Ceilon Radio adresa e internetit zyrtare është www.ceylonradio.co.uk

Ceilon Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sri Lanka : Ceilon Radio ]