Taller De Radio is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe elektrike muzikë për një audiencë globale. Taller De Radio is an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Spanjën.
Taller De Radio official website address is www.tallerderadio.es

Radio Punëtoria
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Punëtoria ]