Yll 80 is a radio program specialized in all the dance sound of the eighties. Especially italo-disco, high energy, german beat, eurodisco and funky. STAR 80 streaming muzikë dhe programet si në internet. STAR 80 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

STAR 80 Adresa zyrtare e internetit është star-80.blogspot.com

STAR 80
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : STAR 80 ]