Radio Rute telecasts its projects enrich its playlists for a socially and socially differing gathering of people. Notwithstanding the show of an assortment of data and amusement programs, Radio Rute telecasts different nearby creations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, ndërmarrjet e tanishme, i kuzhinës, social, Stimulimi dhe lojëra fusha.

Radio Rute website address is www.radiorute.com

Radio Rute
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Rute ]