La Veu de Cerdanyola de Mataro, Radio del barri, We only broadcast Online, every day 24 orë në ditë, Muzikë, Interviews, Kulturë, Sportiv, etj. Radio La Veu de Cerdanyola broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo.
Radio La Veu de Cerdanyola website address is laveucdm.cat

Radio La Veu de Cerdanyola
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio La Veu de Cerdanyola ]