Radio Abierta transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Abierta transmeton muzikë 80 s. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban muzikë të tilla si 80-së. Ata janë duke punuar si një urë në mes dëgjuesve dhe muzikë.
Radio Abierta adresa faqen zyrtare është www.radioabierta.net
Open Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Open Radio ]