Radio 4 Rne është radio ofron radio bazuar lajme çështje aktuale të programeve bazë së bashku me programet e tyre gjithashtu përmban disa muzikë me cilësi të lartë të plotë spanjisht për të ushqyer ato dëgjuesit e tyre lokale që kërkojnë për muzikë spanjisht. Radio 4 Rne është i njohur edhe për pop tyre, më i lartë 40 dhe muzikë ambientit.
Radio 4 Rne adresa website zyrtar është www.rtve.es

Radio 4 Rne
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio 4 Rne ]