Ona Malgrat is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Ona Malgrat are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Malgrat de mar, Spain.

Ona Malgrat website address is www.malgratcomunicacio.cat

Ona Malgrat
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Ona Malgrat ]