LA CALIENTE 95.3 FM Tijuana broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. LA CALIENTE 95.3 ju sjell zërat miqësore e komunitetit plus një gamë të gjerë të muzikës, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin.

LA CALIENTE 95.3 FM Tijuana website address is www.mmradio.com

LA CALIENTE 95.3 FM Tijuana
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : LA CALIENTE 95.3 FM Tijuana ]