Cronicas Radio telecasts its projects design its playlists for a socially and socially different gathering of people. Pavarësisht shfaqjes së një qese të përziera e të dhënave dhe projekteve dëfrim, Cronicas Radio telecasts various neighborhood preparations. Their preparations and data based projects contains, për shembull, current issues, i kuzhinës, social, diversitetit dhe lojëra fusha.

Cronicas Radio website address is www.cronicasradio.com

Cronicas Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Cronicas Radio ]