Catalunya Informacio based on Barcelona, Spain is one of the popular music station. Catalunya Informacio station streaming music and programs both in air and online. Originally it is a news and information radio channel plays around the clock 24 orë live online. Catalunya Informacio also operate various musical programs consistently for the people of all ages. Përveç të gjitha këto programe forca e saj është pjesëmarrja dëgjuesit dhe reagimet nëpër internet.
Faqja Zyrtare : www.catradio.com

Katalonia Informacionit
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Katalonia Informacionit ]