Canal Sur Radio Malaga shows a various scope of mainly and broadly created projects, të dy muzikë dhe fjalë biseduar, in hello fi stereo. Canal Sur Radio Malaga telecasters trust in giving genuine music mixed bag.

Canal Sur Radio Malaga website address is www.canalsur.es

Canal Sur Radio Malaga
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Canal Sur Radio Malaga ]