Canal Sur Radio Jaen broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Canal Sur Radio Jaen broadcasters believe in providing real music variety.

Canal Sur Radio Jaen website address is www.canalsur.es

Canal Sur Radio Jaen
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Canal Sur Radio Jaen ]