ABC Punto Radio Alcala de Henares broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, ABC Punto Radio Alcala de Henares broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

ABC Punto Radio Alcala de Henares website address is www.abc.es

ABC Punto Radio Alcala de Henares
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : ABC Punto Radio Alcala de Henares ]