Wild Coast FM broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Wild Coast FM broadcasts diverse local productions. Wild Coast FM is a music based community radio station, broadcasting a mix of information, education and entertainment in English and Afrikaans.

Wild Coast FM official website address is www.wildcoastfm.co.za

Wild Coast FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : Wild Coast FM ]