IFM 102.2 është një radio stacion muzikë në internet. IFM 102.2 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. IFM 102.2 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

IFM 102.2 Adresa e internetit është www.ifmradio.co.za

IFM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : IFM ]